W ciągu 4 dni Granica rozegra dwa spotkania na stadionie w Dorohusku. W niedzielę, 15 września 2019 r. w ramach 6. kolejki Chełmskiej Klasy Okręgowej podejmie Frassati Fajsławice, a we środę 18 września, w III rundzie Pucharu Polski LZPN na szczeblu chełmskim zmierzy się z czwartoligową Victorię Żmudź. Początek obydwu spotkań o godz. 16:00.

Frassati fatalnie rozpoczęło bieżące rozgrywki i aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Granica z dorobkiem 9 punktów plasuje się na 5. pozycji i po dwóch kolejnych zwycięstwach przystąpi do meczu w roli faworyta. Trzeba jednak pamiętać, że fajsławiczanie są niewygodnym rywalem dla naszej drużyny – z ostatnich pięciu potyczek tylko raz Granica wyszła zwycięsko.

We środę do Dorohuska zawita dużo silniejszy rywal. Granica po zwycięstwie nad Ruchem Izbica po raz pierwszy od trzech sezonów awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski i w losowaniu trafiła na Victorię Żmudź. Zawodnicy Marka Grzywny nie stoją jednak na straconej pozycji. Spotkania w środku tygodnia rządzą się własnymi prawami, a trenerzy nie zawsze mają do dyspozycji swoich najlepszych zawodników. Awans Granicy do następnej rundy byłby pewną niespodzianką, ale jest w zasięgu naszej drużyny.