Noclegi

Hotel GKS „Granica” Dorohusk

icon-map-marker   ul. Szkolna 6, 22-175 Dorohusk  [zobacz na mapie]
icon-phone   506 056 201, 608 671 827
icon-envelope   gksdorohusk@gmail.com
icon-globe   www.granicadorohusk.pl/hotel


Hotel znajduje się w budynku Gminnego Klubu Sportowego „Granica” Dorohusk, położonego przy Stadionie w Dorohusku, w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej. Do dyspozycji gości pozostaje 9 pokoi 2 i 3-osobowych, kuchnia oraz świetlica z telewizorem. Bezpłatny dostęp do Internetu wi-fi.

„RANCZO” Piotr Wasilewicz

icon-map-marker  Okopy-Kolonia 32, 22-175 Dorohusk  [zobacz na mapie]
icon-phone  82 566 16 84, 509 610 471
icon-envelope   dorohuskvwtransporter@interia.pl
icon-globe   www.lodr.konskowola.pl/agrotur/oferta69


Drewniany budynek z użytkowym poddaszem w spokojnej i cichej okolicy. W budynku znajdują się 4 pokoje. Obiekt zaopatrzony jest w TV i Internet wi-fi. Znajduje się w bliskiej odległości (ok. 3 km) od granicy państwa z Ukrainą. Istnieje możliwość korzystania z wypoczynku nad rzeką Bug – tzn. wędkowanie, spływy kajakowe, organizacja ognisk.

„Zajazd u Marka” Marek Masełko

icon-map-marker   Dobryłówka 9, 22-175 Dorohusk  [zobacz na mapie]
icon-phone  82 566 55 41
icon-envelope   zajazdumarka@gmail.com
icon-globe   www.zajazd-umarka.pl


Zajazd położony jest we wsi Dobryłówka, 7 km od przejścia granicznego w Dorohusku, 1 km od  trasy Chełm – Dorohusk, w cichej malowniczej okolicy na skraju lasu w otulinie Chełmskiego Parku Krajobrazowego. Latem organizowane są przejażdżki konno bryczką oraz spływy kajakowe rzeką Bug, a zimą na życzenie klienta kulig saniami po malowniczych terenach leśnych wraz z ogniskiem i pieczoną kiełbaską.

„Nadbużańska Przystań” Kamil Szymański

icon-map-marker   ul. Młyńska 33, 22-175 Świerże  [zobacz na mapie]
icon-phone  502 167 609
icon-globe   www.facebook.com/Gospodarstwo-Agroturystyczne-Nadbużańska-Przystań-500879583413718/


Gospodarstwo agroturystyczne położone jest nad malowniczą rzeką Bug, która niewątpliwie jest rajem dla wędkarzy oraz osób wrażliwych na piękno przyrody. W pobliżu znajduje się zabytkowy Park Podworski, który jest przykładem parku krajobrazowego w typie romantycznego ogrodu z urokliwą aleją grabową i rzadkimi gatunkami drzew. Okoliczne lasy są doskonałym miejscem do wypoczynku, przejażdżek rowerowych oraz wypraw na grzybobrania. Do dyspozycji gości pozostaje połowa piętrowego budynku mieszkalnego z trzema wygodnymi pokojami, trzema łazienkami, kuchnią z pełnym wyposażeniem, salonem z jadalnią oraz dużą świetlicą.

„Nadbużański Raj” Stanisław Maksymiuk

icon-map-marker   Okopy 156, 22-175 Dorohusk  [zobacz na mapie]
icon-phone  506 154 163
icon-envelope   wilgocha@interia.pl
icon-globe   www.nadbuzanskiraj.eu


Ośrodek  znajduje się tuż przy granicy z Ukraina. W skład gospodarstwa wchodzi 30 ha malowniczych starorzeczy, tworzących szlak o długości 4 km. „Nadbużański Raj” to także 300 m pomostów spacerowych i służących do wędkowania. Amatorzy kąpieli mają dla siebie dwie dzikie plaże. Do dyspozycji gości pozostaje domek dwukondygnacyjny z dużym tarasem widokowym, w którym mogą jednocześnie wypoczywać dwie rodziny, oraz cztery pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki dla dzieci. Dla gości oferowane jest również wyżywienie, specjalnością się ryby z pobliskich jezior.