W sezonie 2018/2019 Chełmskiej Klasy Okręgowej pozostały do rozegrania dwie kolejki, pomimo tego znamy już wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia. Awans do IV ligi uzyskała Sparta Rejowiec Fabryczny, a do A Klasy spada Tatran Kraśniczyn.

Poza tym w przyszłej kampanii ponownie zobaczymy Start Krasnystaw, który po rocznej przygodzie w wyższej klasie rozgrywkowej wraca do okręgówki. Beniaminkiem będzie natomiast Bug Hanna. Granica obecnie zajmuje 7. pozycję i nie ma już szans na wyższą lokatę (do 6. Unii Rejowiec traci 8 punktów). Zawodnicy Marka Grzywny mają jednak o co grać, bo szansę na wyprzedzenie biało-zielonych zachowały jeszcze trzy drużyny, a po piętach, ze stratą jednego punktu, depcze nam Orzeł Srebrzyszcze. Nadchodzące mecze będą doskonałą okazją dla wielu zawodników, aby udowodnić swoją przydatność w zespole na przyszły sezon. W lecie Granicę czeka rewolucja kadrowa i na pewno część zawodników opuści drużynę.

Spotkania odbędą się na Stadionie w Dorohusku. W sobotę, 15 czerwca 2019 r. o godz. 17:00 zagramy z Unią Białopole, a we środę, 19 czerwca 2019 r. o godz. 17:30 z Ruchem Izbica.