W KEEZA Chełmskiej Klasie Okręgowej do rozegrania pozostały dwie serie spotkań, w których Granica zagra z obecnym liderem i wiceliderem rozgrywek. W sobotę, 30 października br. nasi zawodnicy, po raz ostatni w tym roku, zaprezentują sie przed własną publicznością. Początek spotkania z Unią Rejowiec o godz. 13:00.

Drużyna Tomasza Sąsiadka przez rozgrywki idzie jak burza, gubiąc do tej pory zaledwie 5 punktów z 33 możliwych do ugrania. Unia, nawet nie będąc w tak dobrej dyspozycji jak teraz, zawsze sprawiała sporo problemów naszej drużynie. W ostatnich pięciu spotkaniach goście górą byli trzy razy, raz wygrała Granica, a wiosną tego roku oba zespoły podzieliły sie punktami.

Spory ból głowy z zestawieniem składu będzie miał trener Marek Grzywna, poza kadrą pozostają kontuzjowani Kamola, Alikowski i Słomka, a z powodu nadmiaru żółtych kartek w sobotę nie będzie mógł też zagrać Michał Antoniak. Pomimo, że faworytem będzie Unia to Granica nie stoi na straconej pozycji. Biało-zieloni już wielokrotnie pokazali, że potrafią się odpowiednio zmotywować na mecze z bardziej wymagającymi rywalami.

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami podczas meczu dla kibiców dostępne będzie 50% pojemności trybun. Ze spotkania będzie prowadzona również relacja dostępna na stronie www.granicadorohusk.pl.

Źródło: www.granicadorohusk.pl