W ostatnim meczu sezonu 2018/2019 Granica Dorohusk uległa Ruchowi Izbica 1:3 i zakończyła rozgrywki na 8. pozycji w tabeli z dorobkiem 31 punków.

Mecz rozpoczął się pod dyktando naszych zawodników. Granica prowadziła grę i stwarzała spore zagrożenie pod bramką rywali, czego efektem był gol Kamila Olędra. Po bramce, zamiast pójść za ciosem, nasi zawodnicy dali więcej swobody przyjezdnym. Ruch zdołał wyrównać tuż przed przerwą, a po przerwie dołożył dwa kolejne trafienia. Granica stwarzała sobie okazje i przy lepszej skuteczności mogła pokusić się o wygraną. Najlepszych sytuacji bramkowych nie wykorzystali Michał Giedz i Kamil Olęder.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 1:3 (1:1)