Porażką 3:2 z Bugiem Hanna zakończyli sezon 2020/2021 zawodnicy Granicy Dorohusk. Bohaterem meczu był bramkarz drużyny gospodarzy, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami ratującymi swój zespół przed utratą gola.

Wynik otworzył już w 2. minucie Damian Kamola. Od samego początku zarysowała się przewaga Granicy, zawodnicy Marka Grzywny zdominowali środek pola, ale nie potrafili zadać kolejnego ciosu rywalom. Bug szukał okazji do wyrównania i udało się to w 33 minucie po strzale z rzutu karnego. W szeregi naszej drużyny wkradł się niepotrzebny chaos i parę minut później było już 2:1.

Druga połowa przyniosła zdecydowanie więcej akcji bramkowych i strzałów ze strony biało-zielonych. Na nasze nieszczęście, bardzo dobrze dysponowany tego dnia był bramkarz Bugu. Granica ambitnie walczyła o zmianę niekorzystnego rezultatu, nawet po stracie kolejnego gola. W doliczonym czasie gry ładnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Damian Komosa, ale na kolejne bramki zabrakło już czasu.

Bug Hanna – Granica Dorohusk 3:2 (2:1)
Bramki: Chwedoruk 33′ (karny), 38′, A. Jaworski 60′ – Kamola 2′, Komosa 90′

Granica: Kopeć – Pieczykolan, Słomka, P. Ruszkiewicz, Gregorczuk (62′ Alikowski), Swatek, M. Antoniak, Kamola, Poznański, Rondoś (56′ Komosa), Świderski