Bardzo słabe zawody rozegrali zawodnicy Granicy w niedzielnym pojedynku z Orłem Srebrzysze. Być może udzieliła im się atmosfera Pikniku Rodzinnego, który odbywał się po sąsiedzku, na obiektach Szkoły Podstawowej w Dorohusku.

Licznie zgromadzona publiczność na trybunach obejrzała tylko jednego gola. W 21 minucie trafienie dla przyjezdnych, na wagę trzech punktów zaliczył były zawodnik Granicy – Andrzej Olender. Był to też jedyny strzał Orła na bramkę w pierwszej połowie. W całym spotkaniu sytuacji bramkowych również było jak na lekarstwo. W drugiej połowie nasi zawodnicy praktycznie nie wychodzili z połowy gości, ale tak dużej przewagi w posiadaniu piłki nie udało się przełożyć na zdobycz bramkową. Najlepsze okazje mieli Andrzej Paszkowski i Michał Sokołowski, jednak ich strzały nie były w stanie zaskoczyć bramkarza Orła.

Granica Dorohusk – Orzeł Srebrzysze 0:1 (0:1)
Bramka: A. Olender 21′

Granica: Kopeć – Furmanik, Niemiec (50′ Giedz), Paszkowski, Michał Grzywna, Słomka, Swatek, Świderski, Sokołowski, Olęder, Maliszewski

W ostatniej kolejce sezonu 2017/18 Granica zmierzy się w Rudzie-Hucie z miejscowym Hutnikiem. Początek spotkania w niedzielę, 17 czerwca 2018 r. o godz. 16:00.