Po ciekawym spotkaniu, Granica wróciła z Białopola z kompletem punktów, pierwszym w rundzie wiosennej. W ostatecznym rozrachunku zdobyte oczka mogą okazać się bardzo cenne, gdyż wszystko wskazuje na to, że na koniec sezonu z okręgówką pożegnają się aż 4 ostatnie drużyny.

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania upłynęła pod dyktando Granicy, nasza drużyna już od pierwszych minut stwarzała sobie dobre okazje bramkowe. Najlepszą miał Artur Antoniak, który po silnym dośrodkowaniu minimalnie minął się piłką i sam wylądował w siatce bramki gospodarzy. Unia miała swoje okazje, ale tylko po rzutach rożnych. Bramka dla Granicy padła tuż przed przerwą, ładnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Paweł Alikowski i jak się później okazało, tym trafieniem ustalił wynik spotkania.

Po zmianie stron zawodnicy Grzegorza Świderskiego niepotrzebnie cofnęli się do defensywy i oddali pole gry gospodarzom. Drużyna z Białopola ambitnie walczyła i była bliska zdobycia wyrównującej bramki. Końcówka ponownie jednak należała do Granicy, dwie świetne okazje do podwyższenia wyniku miał Mirosław Czuluk.

Unia Białopole – Granica Dorohusk 0:1 (0:1)
Bramka: Alikowski 42′

Granica: Kopeć – Piotrowski, Słomka, Grzywna, Gregorczuk, Swatek (90′ Krupa), M. Antoniak, A. Antoniak (82′ Sieniawski), Alikowski (74′ Pieczykolan), Świderski, Niemiec (68′ Czuluk)

Źródło: www.granicadorohusk.pl