Drużyna MOSiR Oldboy Włodawa pokonała Granicę 4:0 i po jednym meczu zakończyła pucharową przygodę zawodników z Dorohuska.

Zespół Marka Grzywny rozegrał wyjątkowo słabe spotkanie. Przez cały mecz ani razu poważnie nie zagroził bramce rywali. Gospodarze natomiast już po pierwszej połowie powinni prowadzić kilkoma trafieniami. Jednak głównie dzięki dobrej postawie naszego bramkarza do siatki udało im się trafić przed przerwą tylko raz. Chwilę po zmianie stron drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Patryk Ruszkiewcz. Osłabiona Granica nie dała rady odrobić jednobramkowej straty, za to gracze z Włodawy dołożyli jeszcze trzy trafienia i pewnie awansowali do kolejnej rundy rozgrywek.

MOSiR Oldboy Włodawa – Granica Dorohusk 4:0 (1:0)

Granica: Jabłoński – Giedz (46′ Furmanik), Niemiec (57′ Lutruk), Marek Grzywna, Zagoła, Swatek, Jeleń (37′ Kopeć), Michał Grzywna, Rondoś (24′ Ruszkiewicz), Szady, Sokołowski

W niedzielę, 27 sierpnia 2017 r. o godz. 16:00 Granica zagra swój drugi mecz ligowy na stadionie w Żółkiewce z miejscowym Hetmanem.