Sobotnim zwycięstwem 6:1 nad Saweną Sawin juniorzy Granicy Dorohusk zakończyli pierwszą serię gier w Chełmskiej Lidze Juniorów – Grupa Północna. Nasi młodzi zawodnicy prowadzą w tabeli z kompletem punktów.

Podopieczni trenera Grzegorza Świderskiego zwyciężyli w pięciu spotkaniach strzelając 20 bramek. Dwa spotkania zostały zweryfikowane jako walkower na korzyść naszej drużyny, ponieważ rywale nie stawili się na mecz w zaplanowanym terminie. O sile naszej drużyny stanowi mieszanka doświadczonych zawodników, grających już od dawna w pierwszej drużynie Granicy, tj. Bartłomiej Gregorczuk czy Karol Krupa, z dopiero wchodzącymi w wiek juniora młodszymi graczami. Dobra postawa młodzieży nie uszła uwadze trenerowi „seniorskiej” drużyny. Do kadry pierwszego zespołu już zostali włączeniu Krystian Chwyć i Mateusz Kubiak, a wkrótce możemy się spodziewać kolejnych uzupełnień o wyróżniających się graczy.

W najbliższą środę, rozpocznie sie runda rewanżowa rozgrywek, która potrwa do początku listopada. Aktualne wyniki, terminarz i tabelę można śledzić na oficjalnej stronie klubu pod adresem: http://granicadorohusk.pl/junior.

Źródło: www.granicadorohusk.pl