Wynikiem 7:3 zakończył się środowy mecz z Bratem Siennica Nadolna w ramach II rundy Pucharu Polski ChOZPN. Pomimo wysokiej porażki grająca w mocno rezerwowym składzie Granica była równorzędnym rywalem dla Sienniczan.

Drużyna Marka Grzywny dominowała przez pierwsze pół godziny gry, ale po raz kolejny zabrakło skuteczności, za to jedyna akcja gospodarzy pod polem karnym Granicy zakończyła się golem. Do wyrównania doprowadził strzałem z rzutu karnego Dominik Swatek, gospodarze jednak jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Po zmianie stron w naszej defensywie zaczęły się pojawiać indywidualne błędy, które bezlitośnie wykorzystywał Brat zdobywając kolejne bramki. Gra stała się dużo bardziej otwarta czego efektem było trafienie Damiana Kamosy i drugie Dominika Swatka, który tego dnia był bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem Granicy na boisku. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, a przy stanie 5:3 nasza drużyna postawiła wszystko na jedną kartę i odważniej zakatowała. Niestety to Brat zdobył dwie kolejne bramki po szybkich kontratakach.

Brat Siennica Nadolna – Granica Dorohusk 7:3 (2:1)
Bramki: Swatek 35′ (karny), 79′, Komosa 74′

Granica: Kopeć – Lutruk (84′ Koguciuk), Furmanik, Niemiec, Piotrowski, Swatek, Sergijuk, Komosa, Giedz, Sokołowski, Daniluk (40′ Tarasek)

Następny mecz Granicy odbędzie się w ramach 6. kolejki Chełmskiej Klasy Okręgowej w niedzielę, 16 września 2018 r. o godz. 16:00 w Rejowcu. Naszym rywalem będzie miejscowa Unia.