We wtorek, 24 stycznia br. odbył się pierwszy w tym roku trening pierwszego zespołu Granicy Dorohusk. Tym samym nasza drużyna rozpoczęła przygotowania, do startującej za dwa miesiące, rundy wiosennej Chełmskiej Klasy Okręgowej.

W zajęciach uczestniczyło 14 zawodników, a wśród nich powracający po półrocznej przerwie Damian Kamola. Nie jest wykluczone, że na kolejnych zajęciach pojawią się również nowe twarze.

Grzegorz Świderski – trener Granicy
– Nie planujemy większych zmian kadrowych w naszej drużynie. Na dzień dzisiejszy nikt nie odszedł, natomiast treningi wznowił Damian Kamola. Planem na rundę jesienną jest ogrywanie młodzieży, ale również dużo lepsza i skuteczniejsza gra. Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych młodych chłopaków którzy, bardzo sumiennie podchodzą do treningu i mam nadzieję że to zaprocentuje w nadchodzącej rundzie.

Zmienił się nieco harmonogram gier kontrolnych zaplanowanych przez trenera. Pierwszy z czterech sparingów Granica rozegra 28 lutego, a przeciwnikiem biało-zielonych będzie Hutnik Ruda-Huta. Następnie zmierzymy się z Unią Białopole (4-5 marca), Saweną Sawin (11-12 marca) oraz Victorią Żmudź (18-19 marca). O konkretnych terminach i miejscach rozgrywania spotkań klub będzie informował na swojej stronie internetowej – www.granicadorohusk.pl.

Źródło: www.granicadorohusk.pl