Po trzech kolejnych zwycięstwach na drużynę Marka Grzywny spadł zimny prysznic. W 4. kolejce Chełmskiej Klasy Okręgowej Granica zasłużenie uległa zespołowi Brat Siennica Nadolna 1:5.

W niedzielę trener Grzywna nie mógł skorzystać z Grzegorza Świderskiego, Dominika Swatka i Szymona Maliszewskiego. Ich brak był wyraźnie widoczny od początku spotkania, goście zdominowali środek pola i już w 10 minucie wyszli na prowadzenie. Granica szukała swoich szans, najlepszą w pierwszej połowie zmarnował Michał Sokołowski, ale to Brat strzelał bramki i stwarzał groźne sytuacje. Po przerwie gra nieco się wyrównała, goście skupili się na obronie i wyprowadzaniu szybkich kontrataków, po których padły kolejne bramki. W końcówce meczu honorowe trafienie dla Granicy zaliczył Michał Grzywna.

Granica Dorohusk – Brat Siennica Nadolna 1:5 (0:3)
Bramki: Ignaciuk 10′, 34′, 42′, Furmanik 60′ (sam.), Nowicki 60′ – Michał Grzywna 89′

Granica: Kopeć – Furmanik (85′ Lutruk), Niemiec, Oleszczuk (46′ Komosa), Michał Grzywna, Sergijuk, Słomka, Piotrowski (77′ Giedz), Gierczak, Olęder, Sokołowski (46′ Zagoła)

W niedzielę, 9 września 2018 r. o godz. 14:00 Granica zagra z Ogniwem Wierzbica. Będzie to prawdopodobnie ostatni mecz w tej rundzie na Stadionie w Dorohusku.