W niedzielne popołudnie w Dorohusku nie padły żadne bramki. Po wyrównanym spotkaniu Granica podzieliła się punktami z drużyną Orła Srebrzyszcze.

Od pierwszych minut tempo spotkania nie zachwycało, a zawodnicy rozgrywali piłkę głownie w środkowej części boiska. Biało-zieloni posiadali optyczną przewagę, ale nie przekładało się to na zagrożenie pod bramką rywali. Orzeł ograniczał się głownie do szybkich akcji po przechwycie piłki, zakończonych mocno niecelnymi strzałami z dystansu.

Druga odsłona meczu zaczęła się od śmielszych ataków przyjezdnych. W dwóch dobrych sytuacjach zawodnicy Orła strzelali jednak wprost w interweniującego Piotra Kopcia. Najlepsze okazje dla naszego zespołu mieli Łukasz Piotrowski i Piotr Poznański, ale tu również górą był bramkarz. Obie drużyny do końca walczyły o trafienie dające trzy punkty, niestety tego dnia kibice w Dorohusku nie obejrzeli żadnej bramki.

Granica Dorohusk – Orzeł Srebrzyszcze 0:0

Granica: Kopeć – Piotrowski, Kociuba (90′ Czuluk), Kogut, Słomka, Gorzała, Józaczuk, Macegoniuk, Kulbicki, Dzieńkowski, Poznański

W kolejnym spotkaniu Granica zmierzy się na wyjeździe z Victorią Żmudź. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 3 czerwca 2023 r. o godz. 16:00.

Źródło: www.granicadorohusk.pl