Stowarzyszenie kultury fizycznej Clipeus Arma gorąco zapraszamy na kolejną edycję otwartego seminarium o tematyce systemu Krav Maga, samoobrony cywilnej, techniki wojskowych oraz interwencji, które odbędzie się 8 grudnia 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy SP w Dorohusku, ul. Niepodległości 49. Początek zajęć o godz. 16:00. Wpisowe: paczka żywnościowa dla potrzebujących.

Podczas seminarium odbędzie się zbiórka słodyczy, zabawek, środków czystości oraz produktów spożywczych z długim terminem przydatności, które Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Clipeus Arma przekaże najbardziej potrzebującym rodzinom z terenu gminy Dorohusk.

W programie szkolenia:

  • Nauka walki wręcz w bliskim kontakcie.
  • Połączenie technik obrony i ataku.
  • Obrona przed napastnikiem uzbrojonym w nóż lub kij, walka nożem, obezwładnianie przeciwnika, neutralizacja zagrożenia połączona z ucieczką z niebezpiecznego miejsca.

Prosimy o zabranie sprzętu treningowego: rękawice, ochraniacze krocza i piszczeli. Osoby z brakiem w/w rzeczy – nie są wykluczone z seminarium.  Informacje i zapisy pod nr tel. 518 118 977 lub 880 323 347 oraz pod adresem email: clipeusarma@gmail.com.